O nas

Nasz pensjonat to nowy obiekt (został oddany do użytku w 2014 roku), położony jest w samym sercu Bieszczad, w Wetlinie, w jej środkowej części, w pobliżu potoku Wetlinka. Posiada jedenaście przestronnych (od 14 do 24 m2) i jasnych pokoi 2,3,4-osobowych, każdy z pełnym węzłem sanitarnym, (w łazienkach kabina prysznicowa, ceramika ROCA, armatura KFA). 10 pokoi posiada balkon lub taras. Do dyspozycji Gości jest kuchnio-jadalnia i salon z kominkiem. Kuchnio-jadalnia wyposażona jest w płytę grzejną elektryczną 4-polową oraz pełny zestaw garnków, patelni, wszelkich naczyń, sztućców i akcesoriów kuchennych. Duża lodówko-zamrażarka do dyspozycji Gości. Widok z okien jest na Połoniny lub strumień i las.  Meble w pokojach z litego drewna, wysokiej jakości materace firmy KOłO. Dobrze zaopatrzony sklep 300m (sklep sieci ABC), kościół rzymsko-katolicki 600m, restauracje i wejścia na szlaki turystyczne na Połoniny ok. 500m. Dojazd asfaltową drogą. Miejsca parkingowe. Obiekt budowany ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb osób cierpiących na alergie. Wszystkie materiały do budowy oraz wyposażenie z atestami. W obiekcie brak dywanów i wykładzin. Odkurzanie centralne, podłogi ścierane na mokro. W obiekcie jest zakaz przebywania zwierząt domowych. Obiekt oddalony od ruchu ulicznego (dojazd jedynie do 5 posesji). Obiekt posiada w pełni profesjonalne (standard hotelowy) zabezpieczenia przeciwpożarowe. Doba hotelowa zaczyna się o 15:00 a kończy o 10:00.

Nasz pensjonat znajduje się w Wetlinie - jednej z głównych baz turystycznych w Bieszczadach. Wetlina leży w otulinie Bieszczadzkiego Parku Narodowego, trzeciego co do wielkości w Polsce. Park to jedna z najcenniejszych ostój ssaków i ptaków drapieżnych w Polsce oraz Europie. W lasach o charakterze pierwotnym miłośnicy przyrody mogą podziwiać około 230 gatunków kręgowców w tym największe ssaki takie jak wilk, jeleń, żubr czy niedźwiedź. Wetlina daje również możliwość aktywnego wypoczynku. W lecie na turystów czekają liczne szlaki turystyczne, zimą trasy biegowe a w niedaleko położonej Kalnicy wyciąg narciarski. W lecie w Wetlinie mają miejsce koncerty i festiwale. Fani wypoczynku nad wodą mają blisko do mającego największą pojemność w Polsce Zalewu Solińskiego. Podziwiać można również największą budowlę hydrotechniczną w Polsce - mierzącą 81,8m wysokości i 664,8m długości zaporę w Solinie. Bieszczady mogą pochwalić się również istniejącą od 1898r. Bieszczadzką Kolejką Wąskotorową, jedyną w Polsce o charakterze górskim. Niegdyś transportując drewno, dziś wozi turystów przez dzikie tereny. W wyniku tragicznej historii dziś dzikie, w przeszłości licznie zamieszkane. Na miłośników historii czekają szlaki prowadzące przez nieistniejące już bieszczadzkie wsie wyludnione w ramach Akcji Wisła w 1947r.

To wszystko powoduje, że urlop w Bieszczadach jest zarówno odpoczynkiem, ucieczką od dnia powszedniego, relaksem dla ducha a z drugiej strony daje możliwość aktywnego spędzania czasu wolnego i podreperowania kondycji fizycznej. Aby cieszyć się tym wszystkim udostępniamy Państwu nowoczesny i komfortowy pensjonat w sercu Bieszczad. Dzięki zastosowanym najnowszym technologiom zachęcamy do pobytu u nas osoby cierpiące na alergie, astmę. Wygodne, czyste, duże i słoneczne pokoje z urokliwym widokiem przez okno, ogólnodostępny salon z kominkiem i aneksem kuchennym, parking gwarantowane.

Pliki do pobrania